Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

2 niedziela wielkanocna – Miłosierdzia Bożego, rok B 7.04.2024 r.

1. W drugą niedzielę wielkanocną, czyli Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy świętej – adoracja NS. Po Mszy świętej o godzinie 800 i 1100 – zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. W poniedziałek 8 kwietnia przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego – przeniesiona z Wielkiego Poniedziałku. Jest to jednocześnie Dzień Świętości Życia. Składka z tego dnia jest przeznaczona na Dom Matki i Dziecka w Bielsku-Białej.

3. 13 kwietnia (sobota) podczas Mszy świętej sprawowanej w kaplicy w Świnnej, dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, otrzymają Modlitewnik Dziecka Bożego.

4. 1 czerwca ks. Janusz organizuje wyjazd pielgrzymkowy do sanktuarium maryjnego w Lewoczy (Słowacja). Koszt wyjazdu 70 złotych.

5. W najbliższą niedzielę, czyli drugą niedzielę miesiąca, na czekające nas w tym roku remonty, będziemy zbierać tzw. składkę inwestycyjną.

6. W przyszłą niedzielę, czyli 14 kwietnia, ks. Janusz zaprasza Radę Duszpasterską na spotkanie robocze około godziny 1700. Spotkanie na plebanii.

7. Podczas Mszy świętych o godzinie 700 rano zawierzamy wszystkich parafian oraz pielgrzymów wstawiennictwu Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.


Podziel się tym wpisem: