Wyniki wyszukiwania dla:

Intencje mszalne

Automatycznie zapisany szkic

Intencje mszalne

10 NIEDZIELA ZWYKŁA 09.06

8.00 + Kazimierz Łukańko w 15 rocz. śmierci
09.30 + Franciszek i Władysława (f) Jurasz z synem Markiem
11.00    O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Leny w 1 rocz. urodzin
16.00 + Stanisław Zaziębła (od Jana i Hanny Hulbój)
   Poniedziałek  10.06
7.00 + Monika Gąsienica – Marcinowska
18.00 O potrzebne łaski dla ks. Maślanki
   Wtorek – 11.06 Wspomnienie św. Barnaby, apostoła
7.00 O uzdrowienie Judyty Stefko
18.00 + Łukasz Palenik (od Anny i Pawła Jurasz)
  Środa  – 12.06
7.00 + Łukasz Palenik (od Edmunda Handerek z rodziną)
18.00 O zdrowie i Boże błog. w rodzinie Motyka
   Czwartek  – 13.06 Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i dk K-ła
7.00 + Paweł Fijak w pierwszą rocz. śmierci
18.00 + Antonina Pyrzykowa
   Piątek  – 14.06 Wspomnienie Bł. Michała Kozala, bp i męczennika
7.00 O Boże błog. dla rodziny Piziewicz
18.00 + Marek i Zdzisław Klęka z rodziną
   Sobota  15.06
7.00 + Czesława (f) i Czesław Kubiesa
18.00 + Łukasz Palenik (od Haliny Ruta z rodziną)
  11 NIEDZIELA ZWYKŁA 16.06
8.00 Dziękczynno – błagalna o łaskę zdrowia dla Agnieszki
9.30 + Wiktoria i Józef Łajczak
11.00 Dziękczynna z okazji 20 rocz. ślubu Małgorzaty i Łukasza z prośbą o Boże błogosławieństwo
16.00 + Antonina Raczek

Automatycznie zapisany szkic

Intencje mszalne

9 NIEDZIELA ZWYKŁA 02.06

8.00 W intencjach Matki Bożej
09.30 Z podziękow. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. dla Józefy (f) i Henryka Jurasz z okazji 70 urodzin
11.00    + Władysław (m) Jurasz w rocz. śm.
16.00 + Tadeusz Mrowiec w 9 rocz. śmierci
   Poniedziałek  03.06 Wspomnienie Św. Męczenników Karola Lwangi i tow.
7.00 Dziękczynno błagalna dla rodziny Kania Kupiec i Marek
18.00 + Łukasz Palenik (od Renaty i Rafała Czyż z rodziną)
   Wtorek – 04.06
7.00 + Henryk Krupnik w 10 rocz. śm.
18.00 Za zmarłych parafian ze Świnnej
  Środa  – 05.06
7.00 + Henryk (m) Mrowiec
18.00 + Franciszek (m) Łatanik w 7 rocz. śm.
   Czwartek  – 06.06
7.00 Za parafian
18.00 + Franciszek (m) Łatanik ze św. p. rodzicami
   Piątek  – 07.06 UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
7.00

kaplica

+ Łukasz Palenik (od Marii i Józefa Hulbój)
18.00 O potrzebne łaski, opiekę MBWW i Boże błog. dla Marysi z okazji 1 urodzin
   Sobota  08.06 Wspmnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny
7.00 Za zmarłych mieszkańców z Przyłękowa
18.00 + Kazimierz Mitręga z rodzicami
  10 NIEDZIELA ZWYKŁA 09.06
8.00 + Kazimierz Łukańko w 15 rocz. śmierci
9.30 + Franciszek i Władysława (f) Jurasz z synem Markiem
11.00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Leny w 1 rocz. urodzin
16.00 + Stanisław Zaziębła (od Jana i Hanny Hulbój)