Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

2 niedziela zwykła, rok B 14.01.2024 r.

1. W dniach od 18 do 24 stycznia, w całym Kościele przeżywamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

2. W środę, 17 stycznia – wspomnienie św. Antoniego, opata.

3. W piątek, 19 stycznia – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. W tym dniu oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca.

4. 20 stycznia (sobota) zapraszamy na tzw. spotkanie opłatkowe nasze grupy parafialne oraz wszystkich chętnych parafian. Spotkanie o godzinie 1700w szkole podstawowej w Przyłękowie.

5. Na 10 marca (niedziela) zostało zarezerwowanych 48 biletów na Misterium Męki Pańskiej, które jest przedstawiane niemalże już od 100 lat w naszym seminarium duchownym w Krakowie. Koszt wyjazdu (bilet + autobus) wynosi 70 złotych. Na misterium mogą się zapisać osoby od 15 roku życia wzwyż. Przy zapisie podjemy jedynie imię i nazwisko. Ewentualne osoby spoza parafii mogą też podać numer kontaktowy na komórkę. Prosimy o podjęcie jak najszybciej decyzji i zapisanie się na wyjazd. Jeśli do miesiąca czasu nie będzie pełnego stanu, to damy informację o misterium do parafii w Świnnej.

6. W pierwsze dni ferii zimowych 29 i 30 styczeń ks. Janusz zaprasza dzieci z naszej parafii na dwa dni wspólnej zabawy na plebanii przy Sanktuarium. Zaproszone są dzieci od zerówki (6 lat) do piątej klasy szkoły podstawowej. Trzeba pobrać jedynie kartę zgłoszenia i oddać ją możliwie szybko. Karty zgłoszeniowe są dostępne w zakrystii. Koszt pobytu dzieci na plebanii zostanie pokryty z pieniędzy parafialnych.

7. Pamiętamy o was w czasie porannej Nowenny do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Niech dobry Bóg prowadzi was przez życie.


Podziel się tym wpisem: