Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

Święto Chrztu Pańskiego, rok A. – 08.01.2023 r.

1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły, który trwa do wtorku (21 lutego) przed Środą Popielcową.

2. Ksiądz Janusz serdecznie zaprasza wiernych z grup parafialnych na opłatek w Strażnicy w Przyłękowie. Spotkanie opłatkowe 14 stycznia (sobota) o godzinie 1600.

3. Po zakończeniu wizyty duszpasterskiej rozkład Mszy świętych w Sanktuarium i w kaplicy wrócił do tradycyjnego rozkładu.

4. W najbliższą niedzielę, 15 stycznia, na Mszy świętej o godzinie 1100, wystąpi Regionalny Zespół Pieśni i Tańca Lipowianie. Na zakończenie Mszy świętej będzie można złożyć ofiarę na rozwój zespołu. Serdecznie zapraszamy.

5. Do dzisiaj należy oddać karty zgłoszeniowe tych dzieci, które będą uczestniczyć w dwudniowym spotkaniu oraz wspólnej zabawie, na początku ferii zimowych.

6. 18 stycznia (środa) o godzinie 1700zostanie odprawiona w naszej wspólnocie parafialnej Msza św. za śp. papieża Benedykta XVI.

7. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy na przełomie starego i nowego roku przyjęli nas w czasie wizyty duszpasterskiej. Z serca dziękujemy za każde spotkanie oraz za złożone z tej okazji ofiary. Niech dobry Bóg wszystkim błogosławi.


Podziel się tym wpisem: