Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

21 niedziela zwykła, rok A – 27.08.2023 r.

  1. W poniedziałek, 28 sierpnia – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
  2. We wtorek, 29 sierpnia – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  3. W 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy w niej walczyli, módlmy się także o pokój na świecie.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. W pierwszy piątek w godzinach porannych udamy się z Komunią świętą do osób starszych i chorych. Spowiedź w tym dniu 15 minut przed Mszą św. w kaplicy w Świnnej oraz 15 minut przed Mszą św. w Sanktuarium. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej dzieci i młodzież przed nowym rokiem szkolnym.
  5. 1 września (pierwszy piątek) ks. Janusz zaprasza tzw. grupę biblijną Qvo vadis oraz wszystkich chętnych na spotkanie formacyjne po wieczornej Mszy świętej o godzinie 1800. Spotkanie na plebanii.
  6. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. Krzysztofa Grabowskiego, który przybywa do nas z pobliskiego Szczyrku. Życzymy ks. Krzysztofowi Bożej opieki oraz wstawiennictwa Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w pracy duszpasterskiej.
  7. Dziękujemy także za kwiaty ofiarowane w tym tygodniu do naszego Sanktuarium. Zwłaszcza dziękujemy tym osobom, które na co dzień układają kwiaty w kościele.
  8. Polecamy Panu Bogu dzieci i młodzież, którzy wkrótce rozpoczną nowy rok szkolny.

Podziel się tym wpisem: