Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

13 niedziela zwykła, rok A – 2.07.2023 r.

1. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca przypada niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godzinie 800i 1100 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. W poniedziałek, 3 lipca – święto św. Tomasza, apostoła.

3. W czwartek, 6 lipca – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

4. W sobotę, 8 lipca – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek polecamy w modlitwie intencję powołań do posługi kapłańskiej i życia konsekrowanego. W piątek czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. W pierwszy piątek spowiedź 15 minut przed Mszą świętą w kaplicy oraz 15 minut przed wieczorną Mszą św. w Sanktuarium. W pierwszy piątek miesiąca zostaną odwiedzone z Komunią świętą osoby starsze i chore ze Świnnej, a w sobotę, 8 lipca osoby starsze i chore z Przyłękowa.

6. 15 lipca (sobota) ks. Janusz zaprasza na jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej koło Krakowa. Zapisy zostaną zakończone w najbliższy wtorek, czyli 4 lipca. Jeśli ktoś jest zdecydowany na wyjazd, prosimy o podjęcie decyzji już dzisiaj. Chodzi przede wszystkim o jak najszybszą rezerwację autokaru. Koszt wyjazdu wynosi 50 złotych. Przy zapisie podajemy jedynie imię i nazwisko.

7. W tym tygodniu została przeprowadzona wstępna modernizacja sytemu nagłaśniającego w kaplicy oraz w Sanktuarium. W najbliższym czasie zostaną jeszcze wymienione cztery głośniki w kaplicy jak i w Sanktuarium.

8. W przyszłą, czyli 2 niedzielę lipca, będzie miała miejsce składka inwestycyjna na tegoroczne remonty.

9. Polecamy Panu Bogu dzieci i młodzież przebywających na wakacjach. Niech dobry Bóg wszystkim błogosławi i wspiera na drodze życia.


Podziel się tym wpisem: