Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

25 niedziela zwykła, rok A – 24.09.2023 r.

  1. Dzisiaj o godzinie 1700Msza święta w Sanktuarium w czasie czuwania ku czci Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Obchodzimy także dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  2. W środę, 27 września – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
  3. W czwartek, 28 września – wspomnienie św. Wacława, męczennika.
  4. W piątek, 29 września – święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
  5. W sobotę, 30 września – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła. W tym dniu zapraszamy LSO oraz scholę i ich rodziców na spotkanie integracyjne wraz z poczęstunkiem przy Sanktuarium o godzinie 1600. Zapraszamy również tego dnia uczniów z klasy VII oraz VIII wraz z rodzicami na Mszę świętą do kaplicy w Świnnej na godzinę 1800. Bezpośrednio po Mszy świętej pierwsze spotkanie w związku z przygotowaniem do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę, 1 października, rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane w każdą niedzielę października bezpośrednio po Mszy świętej o godzinie 1600.
  7. Na diecezjalne radio Anioł Beskidów zebraliśmy kwotę 548 złotych. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. Została założona księga mszalna na przyszły rok 2024. Jeśli ktoś z wiernych pragnie zamówić jakąś ważną dla siebie intencję na Nowy Rok, to bardzo prosimy, aby zgłosić się do kancelarii parafialnej w poniedziałek, środę lub piątek, po wieczornej Mszy świętej, czyli w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.
  9. Dziękujemy wam za wspólną modlitwę. Niech dobry Bóg wszystkim błogosławi na kolejny tydzień czekających nas nowych wyzwań w domu i pracy.

Podziel się tym wpisem: