Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

2 niedziela Wielkiego Postu, rok B 25.02.2024 r.

1. Dzisiaj po każdej Mszy świętej, poprzez zbiórkę do puszek, wspieramy działalność polskich misjonarzy.

2. Na godzinę 1530zapraszamy do kaplicy w Świnnej na nabożeństwo Gorzkich Żali wraz z kazaniem pasyjnym.

3. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do wspólnotowego przeżycia nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godzinie 1630. W czwartki nabożeństwo w kaplicy, a w piątki w Sanktuarium.

4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. Modlimy się o dar nowych powołań do służby w Kościele, czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa i oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. W pierwszy piątek udajemy się z Komunią świętą do osób starszych i chorych. Spowiedź w tym dniu przed poranną Mszą św. w kaplicy oraz od godziny 1630 w Sanktuarium.

5. Jeśli ktoś chciałby przekazać ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu, to można złożyć dowolną ofiarę do skrzynki z prośbami i podziękowaniami w Sanktuarium, a w kaplicy w Świnnej do skarbonki pod schodami.

6. Wyjazd na misterium męki Pańskiej 10 marca ok. godziny 900. We Mszy świętej będziemy uczestniczyć w tym dniu w kaplicy przy naszym seminarium duchownym o godzinie 1200.

7. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świnnej przypomina o zapisie dzieci do przedszkola na rok 2024/25. Zapisy odbywać się będą od 1 do 25 marca br.

8. Zachęcamy drogich parafian do osobistej refleksji oraz systematycznej pracy nad sobą w czasie przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy. Wszystkim obecnym na tej liturgii z serca dziękujemy za wspólną modlitwę.


Podziel się tym wpisem: