Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

3 niedziela Wielkiego Postu, rok B 03.03.2024 r.

1. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godzinie 800oraz po Mszy św. o godzinie 1100 – zmiana tajemnic Żywego Różańca. Na zakończenie poszczególnych Mszy świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Również dzisiaj zapraszamy na godzinę 1530 do kaplicy w Świnnej na nabożeństwo Gorzkich Żali wraz z kazaniem pasyjnym.

3. W poniedziałek, 4 marca, przypada święto św. Kazimierza, królewicza.

4. W tym tygodniu będziemy się modlić o dar powołań do służby w Kościele z racji pierwszego czwartku miesiąca.

5. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do wspólnotowego przeżycia nabożeństwa Drogi Krzyżowejw każdy czwartek i piątek o godzinie 1630.

6. Od bieżącej niedzieli rozprowadzamy paschaliki oraz baranki wielkanocne – wielkopostne dzieło miłosierdzia. Ofiary za paschaliki oraz baranki można składać w Sanktuarium do skrzynki z prośbami i podziękowaniami, a w kaplicy w Świnnej do skarbonki pod schodami.

7. W przyszłą niedzielę, 10 marca, o godzinie 900 wyjeżdżamy na misterium męki Pańskiej do Krakowa. Pierwszy przystanek przy sklepie w Przyłękowie, ostatni przystanek przy gminie w Świnnej. We Mszy świętej będziemy uczestniczyć na miejscu w Krakowie. Proszę zabrać ze sobą na drogę coś do jedzenia oraz coś do picia.

8. Od 14 do 17 marca przeżywać będziemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Wszystkich parafian już dzisiaj serdecznie prosimy, aby tak rozplanować swój osobisty czas, by uczestniczyć w poszczególnych naukach rekolekcyjnych.

9. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele misyjne kwotę 859,40 złotych. Bóg zapłać za złożone ofiary!

10. Zachęcamy wszystkich parafian do podjęcia osobistej refleksji i pracy nad sobą, czego wyrazem będzie także nasz udział w tegorocznych rekolekcjach parafialnych.


Podziel się tym wpisem: