Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

2 niedziela Wielkiego Postu, rok A. – 5.03.2023 r.

1. Dzisiaj przypada niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godzinie 800oraz 1100 – zmiana tajemnic żywego różańca. W okresie Wielkiego Postu o godzinie 740 zamiast godzinek, śpiewamy Gorzkie Żale. Nabożeństwo Gorzkich Żali wraz z kazaniem pasyjnym o godzinie 1530. Serdecznie zapraszamy.

2. Na potrzeby Ukrainy zebrano ostatniej niedzieli 724 złote. Bóg zapłać za złożone ofiary!

3. W ciągu tygodnia zapraszamy w każdy czwartek i piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godzinie 1630.

4. Stopniowo przygotowujemy się do przeżycia misji świętych. Misje ewangelizacyjne wygłosi nam ks. Wojciech Strzelecki, salezjanin. Z tyłu kościoła (kaplicy) są dostępne karteczki z planem misji. Jeśliby dzisiaj karteczek zabrakło, będą dostępne jeszcze w następną niedzielę oraz na naszej stronie internetowej.

5. Od bieżącej niedzieli rozprowadzamy paschaliki oraz baranki wielkanocne – wielkopostne dzieło miłosierdzia. Dobrowolne ofiary można składać w Sanktuarium do skrzynki z prośbami i podziękowaniami, a w kaplicy do skrzynki pod schodami.

6. Ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbonki z prośbami i podziękowaniami w Sanktuarium oraz do skrzynki pod schodami w kaplicy.

7. W  najbliższą sobotę (11 marca) wyjeżdżamy na spektakl męki Pańskiej do Krakowa. Po drodze jest w planie krótkie zatrzymanie przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Zbiórka koło państwa Dudys, obok przystanku autobusowego o godzinie 730. Zatrzymamy się jeszcze na kolejnych przystankach autobusowych. Proszę zabrać ze sobą coś do jedzenia.

8. Dzisiaj, po każdej Mszy świętej, zbieramy ofiary do puszek wspierając w ten sposób pracę duszpasterską polskich misjonarzy pracujących w Afryce.

9. Wszystkim z serca dziękujemy za wspólną modlitwę. Pamiętamy o was w czasie nowenny do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.


Podziel się tym wpisem: