Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, rok B 12.05.2024 r.

1. We wtorek, 14 maja – święto św. Macieja, apostoła.

2. W czwartek, 16 maja – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.

3. W piątek, 17 maja, przypada dzień modlitw do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca.

4. Jesteśmy w trakcie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. Ojcowie Franciszkanie z Rychwałdu serdecznie zapraszają na 13 maja, czyli jutro, na Mszę świętą dedykowaną Matce Bożej Fatimskiej.

6. Wszystkich parafian, w tym dzieci i młodzież, serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe. Są one sprawowane na zakończenie wieczornej Mszy świętej.

7. W przyszłą niedzielę, 19 maja, dzieci z klas trzecich przeżywać będą na Mszy świętej o godzinie 1100 rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Próba ceremonii dla tych dzieci 17 maja (piątek) w Sanktuarium po wieczornej Mszy świętej. Spowiedź dla dzieci komunijnych oraz ich rodziców – 18 maja (sobota) o godzinie 900 w Sanktuarium. Po spowiedzi dodatkowa próba ceremonii.

8. 22 maja, ks. Jan Hańderek, podczas wieczornej Mszy świętej w Sanktuarium obchodził będzie jubileusz 25 lat kapłaństwa. Już dzisiaj zapraszamy na Mszę świętą księdza Jubilata.

9. Serdecznie dziękujemy tym parafianom, którzy wzięli udział w dniach krzyżowych. Za złożone ofiary zostaną odprawione Msze święte: o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Przyłękowa oraz Świnnej, oraz za zmarłych parafian z Przyłękowa i Świnnej. Poszczególne Msze święte będą sprawowane w dniach: 31.V; 1.VI; 4.VI oraz 8.VI.


Podziel się tym wpisem: