Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

6 niedziela zwykła, rok A. – 12.02.2023 r.

1. We wtorek, 14 lutego, przypada święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy. Tego dnia przypadają również popularne walentynki. Módlmy się w tym dniu za osoby zakochane o Boże prowadzenie w życiu.

2. W piątek, 17 lutego, modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.

3. Za tydzień, 19 lutego, przypada ostatnia niedziela przed tegorocznym okresem wielkiego postu.

4. W tym roku, w czasie wielkiego postu, będziemy przeżywać misje parafialne. Misje w każdej parafii powinny się odbywać jeden raz na 10 lat.

5. Prosimy, aby dzieci, w miarę swoich możliwości, przygotowywały na Mszę św. niedzielną o godzinie 1100 serduszka, wraz z rozwiązanym hasłem z kącika św. Dominika Savio. Są wówczas losowane drobne nagrody. Przy okazji dziękujemy wszystkim osobom, które w znacznej części sponsorują nam te drobne nagrody.

6. Wraz z bieżącym miesiącem została likwidowana prenumerata tygodnika Gość Niedzielny. Zasadniczo, poza jedną rodziną, nie było większego zainteresowania w jego rozprowadzaniu.

7. Zgodnie z rozporządzeniem Konferencji Episkopatu Polski, w przyszłą niedzielę, zbierać będziemy do puszek, dobrowolne ofiary na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Syrii i Turcji.

8. W najbliższym czasie zostaną odprawione poza naszą parafią 2 Msze święte gregoriańskie za śp. Stanisława Zaziębła oraz 1 Msza św. gregoriańska za śp. Marcina Mikę.

9. Wszystkim dziękujemy za składane ofiary oraz za zamówione Msze święte. Pamiętamy o was w czasie nowenny do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.


Podziel się tym wpisem: