Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Bożego Miłosierdzia, rok A. – 16.04.2023 r.

1. Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczyna tzw. tydzień miłosierdzia. To zaproszenie Jezusa Zmartwychwstałego do braterskiej solidarności wobec tych wszystkich, z którymi żyjemy na co dzień.

2. W piątek, 21 kwietnia, modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.

3. W tym miesiącu będziemy przeżywać, pierwsze w roku kalendarzowym czuwanie maryjne.

4. Proboszcz Parafii Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Oświęcimiu zaprasza wszystkich chętnych na pielgrzymkę do Rumii. Dokładny plan wyjazdu jest dostępny w gablotce przy Sanktuarium. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pielgrzymowaniem połączonym ze zwiedzaniem ciekawych miejsc, to numer telefonu można otrzymać w zakrystii.

5. Irek zaprasza jeszcze do zapisów na pielgrzymkę LSO, scholi i rodziców do Krakowa 22.04.2023. Wyjazd o godzinie 645na przystanku autobusowym obok sklepu w Przyłękowie oraz w Świnnej.

6. Dzisiaj, około godziny 1700, ks. Janusz zaprasza Radę Duszpasterską na spotkanie robocze.

7. W miarę możliwości prosimy, aby uregulować opłatę cmentarną na bieżący rok.

8. W ciągu tygodnia, do końca roku kalendarzowego są wolne miejsca, aby zamówić intencje mszalne. Niedziele natomiast są już zajęte w 90%.

9. Proboszcz parafii w Trzebini serdecznie zaprasza w dniu dzisiejszym na godzinę 1630 na koncert wielkanocny pod batutą Sebastiana Niemczyckiego.

10. Z tyłu kościoła (kaplicy) jest do bezpłatnego pobrania gazeta katolicka Dobre Nowiny.

11. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę oraz za ofiary składane na potrzeby wspólnoty parafialnej. Pamiętamy o was w czasie nowenny do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.


Podziel się tym wpisem: