Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

2 niedziela zwykła, rok A. – 15.01.2023 r.

1. W dniach od 18 do 24 stycznia, przeżywamy w Kościele katolickim Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

2. We wtorek, 17 stycznia – wspomnienie św. Antoniego, opata. W czwartek, 19 stycznia – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. W piątek, 20 stycznia, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca.

3. W sobotę, 21 stycznia obchodzimy dzień babci, a w przyszłą niedzielę dzień dziadka. Pamiętajmy o nich w swoich modlitwach.

4. Przypominamy, że jutro i pojutrze (poniedziałek i wtorek), na plebanii przy naszym Sanktuarium odbywać się będzie wcześniej zaplanowane spotkanie dla zapisanych przez rodziców dzieci. Czas rozpoczęcia o godzinie 900, czas zakończenia o godzinie 1300.

5. Ksiądz Janusz przygotowuje wyjazd na misterium męki Pańskiej do naszego salezjańskiego seminarium w Krakowie. Termin wyjazdu został zarezerwowany na 11 marca (sobota). Jednocześnie został zarezerwowany autokar z firmy przewozowej na 50 miejsc. Jeśli ktoś jest zdecydowany na wyjazd, usilnie prosimy, aby tego dokonać możliwie jak najszybciej. Przy zapisie podajemy swoje nazwisko i imię oraz numer telefonu. Bilet wejściowy na spektakl – 35 złotych. Całościowy koszt wyjazdu wraz z opłatą za autokar i ubezpieczeniem wynosi 70złotych.

6. Z tyłu naszego Sanktuarium znajduje się do bezpłatnego pobrania Gościniec Dożynkowy– gazeta duszpasterstwa rolników.

7. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, za wspólną modlitwę w czasie sprawowanej liturgii. Pamiętamy o was w czasie codziennej nowenny do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.


Podziel się tym wpisem: