Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

12 niedziela zwykła, rok A – 25.06.2023 r.

1. W środę, 28 czerwca – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, doktora Kościoła.

2. W czwartek, 29 czerwca – uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła.

3. W piątek, 30 czerwca, kończymy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. W kaplicy w Świnnej zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5. Od jutra, czyli od 26 czerwca rozpoczynamy przy naszej parafii trzydniowy czas nauki wakacyjnej i zabawy dla dzieci. Prosimy, aby w miarę możliwości dowieść dzieci na godzinę 900 i odebrać z powrotem o godzinie 1300. Zaleca się, aby dzieci miały ubiór i obuwie sportowe.

6. 15 lipca (sobota) ks. Janusz zaprasza na jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy do sanktuarium w Czernej koło Krakowa. Jeśli ktoś jest zdecydowany na wyjazd, prosimy o szybką decyzję, tak aby można było zamówić jak najszybciej autokar na odpowiednią liczbę osób. Koszt wyjazdu w zależności od liczby zapisanych osób wynosił będzie od 40 do 55 złotych. Przy zapisie podajemy jedynie imię i nazwisko. Ubezpieczenie jest ujęte w ramach opłaty za autobus.

7. Dzisiaj na godzinę 1700 ks. Janusz zaprasza radę duszpasterską na spotkanie na plebanii.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiarowanie kwiaty do naszego Sanktuarium.

9. Wójt gminy Świnna informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie w celu usunięcia azbestu ze swojej posesji. Szczegółowa informacja w gablotce przed Sanktuarium.

10. Na czas czekających nas urlopów i wakacji niech dobry Bóg wszystkim błogosławi i wspiera na drodze życia.


Podziel się tym wpisem: