Wyniki wyszukiwania dla:

Sierpniowe czuwanie u Przyłękowskiej Wspomożycielki_2021 r.

Wspólna modlitwa
Za nami kolejne czuwanie u Przyłękowskiej Pani. We wtorek, 24 sierpnia modliliśmy się za parafian oraz za solenizantów noszących imię Św. Bartłomieja. Nabożeństwo różańcowe przeplatane prośbami i podziękowaniami wraz z procesją eucharystyczną poprowadził ksiądz Jan Dubas. Wygłosił on do nas również Słowo Boże.
Na sierpniowe czuwanie przybyło wielu księży, którzy przyjechali wymodlić łaski boże u Pani Przyłękowskiej Góry dla swoich parafian. Ks. Jan Dubas i ks. Ireneusz Piekorz modlili się za zmarłych Bartłomieja, Zofie Regiec z rodzicami i synem Stefanem oraz za zmarłą Annę Mołdysz. Natomiast księża Dariusz Łodziana i Janusz Goraj modlili się o opiekę i Boże błogosławieństwo oraz dary ducha Świętego dla Anety i Grzegorza w piątą rocznicę ślubu.
Na zakończenie ks. prob. Janusz podziękował wszystkim za obecność oraz pobożną modlitwę, a także wszystkim tym którzy wykonywali tego wieczoru jakiekolwiek czynności liturgiczne. Ogromne podziękowania popłynęły do księży oraz uczestniczących licznie w tym czuwaniu wiernych Po udzielonym nam uroczystym błogosławieństwie bożym przez ręce Maryi udaliśmy się w drogę powrotną do naszych domów.

Podziel się tym wpisem: