Wyniki wyszukiwania dla:

Lipcowe czuwanie u Przyłękowskiej Wspomożycielki_2021 r.

Pożegnanie i wspaniałe czuwanie

Za nami kolejne czuwanie u Przyłękowskiej Pani. W sobotę, 24 lipca modliliśmy się m.in. o zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę MBWW w rodzinie Harężlak oraz za zmarłego Stefana Regiec i Stanisława Murańskiego w rocznicę śmierci. Tego dnia nabożeństwo różańcowe przeplatane prośbami i podziękowaniami wraz z procesją eucharystyczną poprowadził ks. Darek Łodziana.Podczas uroczystości odbyło się pożegnanie naszego proboszcza ks. Krzysztofa Pilarza, po 6 pięknych latach posługi w naszej parafii. Rada parafialna, koło gospodyń, liturgiczna służba ołtarza, róże różańcowe złożyły wylewne podziękowania, za całą pracę włożona w tę parafię, oraz wyjątkowe dary. Koło gospodyń ułożyło piosenkę, którą sprezentowało nam podczas czuwania, natomiast liturgiczna służba ołtarza podarowała kolaż zdjęć, dzięki którym ksiądz Pilarz nie zapomni o chwilach spędzonych w naszej parafii. Rada parafialna, księża którzy przybyli na czuwanie oraz róże różańcowe złożyły cudowne podziękowania za wszystko księdzu i życzyli by w nowej parafii odnalazł się bez problemu.Świętowaliśmy również jubileusz 35- lecia święceń kapłańskich i imieniny KS. Krzysztofa! Na uroczystości była obecna również rodzina KS.Krzysztofa, która z nami dziękowała Bogu na dar jego kapłaństwa.

 

Maryjo Wspomożycielko Wiernych – módl się za nami

 


Podziel się tym wpisem: