Wyniki wyszukiwania dla:

Majowe grillowanie dzieci i młodzieży w Przyłękowie_2021r.

Majowe grillowanie

W pierwszy czwartek miesiąca, bo zwykle w ten szczególny dzień się spotykamy, 6 maja ks. prob. Krzysztof Pilarz zaprosił scholanki oraz chętnych chłopaków, którzy przychodzą w tygodniu na Msze św. na wspólne posiady przy grillowanej kiełbasce i boczku.

Jednak zanim przeszliśmy do zabaw i grillowania… spotkaliśmy się na wieczornej Mszy św. w Kaplicy, aby zacząć ten pogodny wieczór z Bogiem. Uczestniczyliśmy w Eucharystii, podczas której modliliśmy się o liczne i święte powołania do służby Bogu wśród dziewcząt i chłopców, a później odśpiewaliśmy litanię Loretańską. Do Sanktuarium dotarliśmy pieszo! Mały spacerek pełen głośnego śmiechu i pięknych widoków był wart wysiłku i kilku kropel potu. Był czas na zabawę, na grę w piłkę, a także na rozmowę. Oprócz ciepłych smakołyków, ks. Krzysztof zadbał również o słodycze i inne łakocie. Po wspólnej kolacji przyszła pora na wychwalanie Boga podczas radosnych śpiewów oazowych pieśni.

Siedziało się nam tak dobrze, że aż żal było się nam pożegnać i udać do naszych domów. Ks. Krzysztof zadbał również o transport powrotny. Nikt nie musiał się martwić jak wróci do domu i czy nie spotka na swojej drodze leśnego zwierza… o którego ostatnio nie trudno!

Błog. Lauro – módl się za nami

 

Św. Janie Bosko – módl się za nami

Św. Dominiku Savio – módl się za nami

Maryjo Wspomożenie Wiernych – módl się za nami


Podziel się tym wpisem: