Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne:

Ogłoszenia: 3 – Niedziela Adwentu 15.12.2019r.

Roraty są odprawiane w Kaplicy w Świnnej o 17.00. Zapraszamy do modlitwy.

W tym tygodniu:

1. W poniedziałekrozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus na roratach w kaplicy.

2. We czwartekparafialna świąteczna spowiedź w kaplicy od 14.00 do 15.30 i od 16.00 do 17.00, będzie kapłan z Trzebini.

Po roratach w salce oratoryjnej, warsztaty dla dzieci i młodzieży wykonywania ozdób bożonarodzeniowych. Zapraszamy.

3. W piątek – trzeci piątek miesiąca z modlitwami do Miłosierdzia Bożego.

4. W sobotę spowiedź w konkatedrze od 8.00 do 12.00 i od 14.00 do 19.00.

5. W środę piątek i sobotę przypadają Dni Kwartalne Modlitw o życie chrześcijańskie w rodzinach.

6.W przyszłą niedzielę spotkanie rady duszpasterskiej na plebanii o 17.00.

7. Bóg zapłać za złożone ofiary na ogrzewanie – zebrano 3710 zł.

3 – Niedziela Adwentu – 15.12.2019r.

8.00 + Franciszek Żak żona Maria i synowie: Jan i Władysław.
9.30 + Maria
11.00 + Genowefa Wisła w 20 r. śm z mężem Karolem i dziećmi.
16.00 + Bronisława (f) Widuch w r. śm.

Poniedziałek – 16.12.

7.00 + Maciej Graca (od Henryka i Ireny Wrzeszcz z rodziną)
17.00 + Marianna Kotas (od Czesławy Srokol)

+ Władysław Leś – (od Koła Gospodyń i Grupy Śpiewaczej w Przyłękowie)

Wtorek – 17.12.

7.00 + Marek Klęka – (od sąsiadów Murańskich)
17.00 + Ryszard Janeczko (od brata Stanisława)

+ Władysław Leś (od rodzin: Targosz i Hankus)

Środa – 18.12.

7.00

+ Genowefa Janik (od Wandy Grzegorzek z rodziną)

17.00 Za zmarłych Parafian:

  1. + Władysława(f) Jurasz – od rodzeństwa z domu Duc
  2. + Antoni Szymik – od Koła Gospodyń ze Świnnej
  3. + Franciszek Łatanik – od rodziny Widuch i Łysień
  4. + Czesław Łukaszek – od sąsiadów Krystyny i Tadeusza Hankus
  5. + Czesław Stasica – od sąsiadów Łajczak i Maślanka
  6. + Jan Krzysztofek – od Marii Hańderek z rodziną
  7. + Eugeniusz Jurasz – od Maksymiliana Wolnego z rodziną
  8. + Maciej Graca – od Joanny i Wiesława Graca z rodziną
  9. + Marek Klęka – od chrześniaczki Ani Sroka
  10. + Genowefa Janik – od rodziny Mika Marcin
  11. + Czesława (f) Bielewicz – od kuzynki Ewy Semla z rodziną
  12. + Ewa Dzika – od sąsiadów Jadwigi i Ryszarda Rutkowskich
  13. + Elżbieta Bodzek – od Marii i Tadeusza Waligóra
  14. + Letycja Chrząszcz – od wnuków: Wojciecha Doroty i Karoliny
  15. + Michalina (f) Biegun – od Władysławy Bodzek
  16. + Andrzej Janik – od Tadeusza i Krystyny Hankus
  17. + Piotr Stasica – od Szczepana Kurowskiego z rodziną
  18. + Ryszard Janeczko – od bratanka Adama
  19. + Marianna Kotas – od Józefa Ciućki z żoną Czesławą
  20. + Maria Żak – od wnuczki Aliny i Sebastiana Socała
  21. + Władysław Leś – od rodziny Pęcikiewiczów

Czwartek – 19.12.

7.00 + Maria Żak (od córki Ireny)
17.00 + Władysława (f) Jurasz z mężem i synem Markiem

Piątek – 20.12.

7.00

+ Czesława (f) Bielewicz (od prawnuków: Artura Adriana Roberta Konrada)

17.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 21.12.

7.00 + Józef Teresa Englert z dziećmi
17.00 + Teofil Błecha

4 – Niedziela Adwentu – 22.12.2019r.

8.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
9.30 + Józef Cader z żoną I synami: Stanisławem i Tadeuszem.
11.00 + Helena Kazimierz Biernat w r. śm.

+ Władysław Leś – (od Urszuli i Kazimierza Kowal)

16.00 + Edward Bodzek z rodzicami.

 Msza św. i czuwanie modlitewne przy relikwiach św. Melchiora Grodzieckiego

Konkatedra-Żywiec, 14 grudnia 2019 r.

Św. Melchiorze – módl się za nami i miej nas w swojej opiece!

Możliwość komentowania jest wyłączona.